Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

RANKING OGÓLNOPOLSKI

 

SM

 SINGIEL MĘSKI

poz. kat. imię i nazwisko
2

M

Patryk KOPEĆ
21

MM

Rafał LEJKO
46

JM

Ernest ŚCIPIEŃ
85

MM

Patryk RÓG
112

MM

Jakub SUSZYŃSKI
 MM    =    Młodzik Młodszy
 M    =    Młodzik
 JM    =    Junior Młodszy

SK

 SINGIEL KOBIECY

poz. kat. imię i nazwisko
2 MM Natalia RÓG
9 MM Beata MYCEK
133 MM Aleksandra MICHALCZUK

133

MM Dominika LUBOCH
133 MM Zofia TOMCZYK
MM   =    Młodzik Młodszy

DM

 DEBEL MĘSKI

poz. kat. imię i nazwisko
1 M

Patryk KOPEĆ

Tymoteusz MALIK

(Trójka Tarnobrzeg)

18 M

Rafał LEJKO

Patryk RÓG

47 JM

Ernest ŚCIPIEŃ

Piotr SZAŁAS

(MKS Garwolin)

 M    =    Młodzik
 JM    =    Junior Młodszy

DK

 DEBEL KOBIECY

poz. kat. imię i nazwisko
1 MM

Natalia RÓG

Ida WIŚNIEWSKA

2 MM

Beata MYCEK

Magdalena GOLENIA

(Sokół Ropczyce)

26 MM

Aleksandra

MICHALCZUK

Zofia TOMCZYK

80 MM

Klaudia

KOSTRZYCKA

Dominika LUBOCH

MM   =    Młodzik Młodszy

MX

 GRA MIESZANA - MIKST

poz. kat. imię i nazwisko
6 MM

Natalia RÓG

Rafał LEJKO

7 E

Izabela TOMCZYK

Mateusz CZACHOR

26 MM

Dominika LUBOCH

Jakub SUSZYŃSKI

MM    =     Młodzik Młodszy
E    =    Elita

NASI SPONSORZY

 

umig

logo pgkim

polpharma

 

108903
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Wszystkich
65
97
1265
108903

IP: 54.90.86.231
2019-04-23 05:52:53

Półfinał Akademickich Drużynowych Mistrzostw Polski w badmintonie w Łodzi

2019 29m2019 30mW Łodzi rozegrany został półfinał Akademickich Drużynowych Mistrzostw Polski w badmintonie, w którym zmierzyły się z e sobą uczelnie wyższe z północy Polski.
W zawodach tych bardzo dobrze spisała się drużyna AZS AWF Warszawa, która w pojedynku finałowym pokonała zespół Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku w stosunku 4:2.
W zwycięskim zespole bardzo dobrze spisywali się bracia Tymoteusz i Szymon Malikowie, którzy tworzyli trzon drużyny akademików z Warszawy.
Warto z satysfakcją nadmienić, że obaj bracia to wychowankowie UKS Trójka Tarnobrzeg, a od czterech lat z powodzeniem reprezentują barwy Stali Nowa Dęba, tak w startach indywidualnych, jak i w rozgrywkach polskiej ekstraklasy badmintona.
Finał Akademickich Drużynowych Mistrzostw Polski w badmintonie rozegrany zostanie pod koniec kwietnia w Krakowie, a wystąpi w nim szesnaście najlepszych akademickich drużyn z całej Polski.

Na zdjęciach Tymoteusz (z prawej strony) i Szymon (z lewej strony) Malikowie w Łodzi podczas półfinału akademickich drużynowych mistrzostw Polski.

Turniej badmintona amatorów i weteranów z cyklu Małopolska Open By Redson w Tarnowie

2019 282019 27W Tarnowie w województwie małopolskim z udziałem ponad 50 zawodniczek i zawodników z różnych regionów Polski rozegrany został kolejny w tym sezonie rozgrywkowym turniej badmintona amatorów i weteranów z cyklu "Małopolska Open By Redson" w różnych kategoriach wiekowych.
W zawodach tych po raz kolejny bardzo dobrze spisali się badmintonowi weterani z Nowej Dęby.
W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii powyżej 45 lat po dobrej grze Tadeusz Szczur wywalczył drugie miejsce, trzecie miejsce wywalczył Mieczysława Sitko, a na miejscu piątym uplasował się Jacek Tomasiewicz.
W grze podwójnej rozgrywanej w formule "Open" tym razem na czwartym miejscu uplasował się debel mężczyzn: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur.
Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nowodębianie od początku rozgrywania tych turniejów, czyli od września 2018 roku nie schodzą z podium dla zwycięzców w swojej kategorii wiekowej.
To kolejny bardzo dobry występ badmintonowych weteranów z Nowej Dęby.

Na zdjęciach: Tadeusz Szczur i Mieczysław Sitko na podium dla zwycięzców w Tarnowie.

Grand Prix Młodzików Młodszych w badmintonie w Bieruniu

2019 252019 26W województwie śląskim w miejscowości Bieruń rozegrany został kolejny w tym sezonie Grand Prix Młodzików Młodszych w badmintonie.
Na stracie tego turnieju stanęła rekordowa liczba 67 zawodniczek i 71 zawodników.
W tym gronie znalazł się przedstawiciel Stali Nowa Dęba, utalentowany badmintonista młodego pokolenia Krystian Wąski, który w tak wielkiej imprezie badmintonowej zadebiutował.
Jak na debiutanta spisał się nieźle, bo w gronie 71 singlistów wywalczył niezłe siedemnaste miejsce w grze pojedynczej, a w grze podwójnej chłopców w gronie 33 par deblowych wspólnie ze swoim partnerem deblowym Bartoszem Kuflem (UKS Orbitek Straszęcin) wywalczyli również niezłe dwunaste miejsce.
Warto zaznaczyć, że wszystko co najlepsze jest jeszcze przed tym młodym badmintonistą, pod warunkiem że dalej będzie tak pracował na treningach jak do tej pory.

Na zdjęciach badmintonista Stali Nowa Dęba Krystian Wąsik na kortach w Bieruniu.

XI Gala Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie

2019 202019 212019 222019 23

 

 

 

 

Najlepsi podkarpaccy sportowcy, trenerzy i działacze sportowi zostali uhonorowani podczas XI Gali Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego.
Uroczystość odbyła się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie, a gratulacje wszystkim nagrodzonym złożył marszałek województwa Władysław Ortyl.
W uroczystej gali uczestniczyła również poseł Krystyna Wróblewska, która odczytała list od Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego, obecny był także poseł Piotr Uruski, Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego – Teresa Pamuła oraz Jerzy Cypryś.
Wśród nagrodzonych i wyróżnionych stypendiami sportowców, trenerów i działaczy byli przedstawiciele różnych dyscyplin, począwszy od królowej sportu lekkoatletyki, przez boks, judo, karate, pływanie, łyżwiarstwo, koszykówkę, siatkówkę aż po takie dyscypliny jak: badminton, wędkarstwo, sumo czy modelarstwo sportowe.
Z wielką satysfakcją informujemy, że wśród wyróżnionych znaleźli się między innymi przedstawiciele sekcji badmintona MKS "Stal" Nowa Dęba.
Nagrodą uhonorowany został trener badmintonistów Stali Adam Bunio, a stypendium na 2019 rok otrzymał czołowy badmintonista Polski w kategorii młodzieżowców, podstawowy zawodnik ekstraklasowej drużyny badmintonistów Stali Tymoteusz Malik.
Serdecznie gratulujemy.
Galę uświetniły występy tancerzy ze Szkoły Tańca i Ruchu SOUL DANCE oraz Zespół „Big Band” z Zespołu Szkół Muzycznych Nr 1 w Rzeszowie.

Na zdjęciach ceremonia wręczenia nagród i stypendiów podczas XI Gali Sportu Młodzieżowego w Rzeszowie.

JESTEŚ TU: